×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

"Parlamentní listy jsou v podstatě veřejnoprávní médium..." říká mediální guru Michal Voráček

Mediální guru Michal Voráček byl hostem v pořadu XTV, kde hovořil o fungování Parlamentních listů a vstupu Andreje Babiše do médií.

“Babišovo zakoupení Mafry bylo impulsem toho úprku zahraničních majitelů médií. On znamenal průlom, kdy ostatní velcí čeští podnikatelé vstoupili do médií. Myslím, že každý vlastník by měl určit charakter média. Je to na vlastníkovi, protože jmenuje šéfredaktora, ředitele a tím určuje charakter celého média,” říká podnikatel, poradce a zakladatel českého mediálního trhu Voráček. K aféře s tajně pořízenými nahrávkami bývalého ministra financí dodává: “Je to příliš nafouknutá záležitost, každý majitel občas komunikuje s kýmkoliv z médií. Nedělal bych z toho velkou věc, byt’ říkám, že je specifická tím, že Andrej Babiš je významný politik.”

“My přinášíme veškeré informace o Miloši Zemanovi. I negativní i pozitivní a jsou velice vyvážené. Miloš Zeman prodával vždycky a prodává dále. Myslím, že pan prezident Miloš Zeman má Parlamentní listy rád a dává větší počet rozhovorů Parlamentním listům než ostatním médiím, ale je to čistě na něm. On odpovídá na otázky čtenářů, což je fantastické, protože takovou možnost, aby přímo komunikovali s prezidentem, myslím, nemají v žádném jiném médiu,” hodnotí účast hlavy státu na serveru, který sám Voráček kdysi založil jen pro radost po úspěchu všech velkých projektů.

 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.