×

Další video: „Média covid nafukují a svalují na Babiše. Oproti europarlamentu jsme vzor demokracie.“ – říká Ivan David

Countdown
Zrušit
×

"Osoba Jiřího Čunka nám v Praze nedělá dobré jméno..." říká radní za KDU-ČSL Jan Wolf

„Dělali jsme průzkum, proč by lidé nevolili lidovce a proč by nevolili. Na druhém místě byla osoba Jiřího Čunka. Nedělá nám to v Praze dobré jméno. Chci se teď věnovat komunální politice,“ říká Jan Wolf, politik KDU-ČSL.

Všichni členové této strany zvolili Wolfa jako lídra na primátora za lidovce. „Když to vidím, tak bych si na to troufl. Myslím, že existuje spousty věcí, které bych udělal lépe.“

Doprava v Praze je podle zastupitele Prahy zastaralá. Za komunistů se neopravovalo a když už, tak z nekvalitních materiálů. Je tedy potřeba postupně opravovat nyní a to nějakou dobu trvá.

„Sdílená ekonomika je budoucnost. Chceme s tím pracovat a nezakazovat. Jestliže někdo ubytovává lidi a bere za to peníze, měl by dodržovat stejná pravidla jako hoteliéři. Snažíme se získat data z poskytovatelů ubytovaní, ti se ale brání. Co se týče Uberu, měla by existovat rovina, opět aby měli jejich řidiči stejné podmínky jako taxikáři.“

 

Jaký je největší problém Prahy? Které změny potká Václavské náměstí? Škodí městům služby jako AirBnb nebo Uber? Jak firmy zneužívají sdílenou ekonomikou a neodvádí daně? A kdy bude koncertní hala pro filharmonii? A je dotování divadel spravedlivé?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.