×

Další video: „Média covid nafukují a svalují na Babiše. Oproti europarlamentu jsme vzor demokracie.“ – říká Ivan David

Countdown
Zrušit
×

"ODS je šílený sebevrah, který nás svým eurohujerstvím táhne do hlubin. Přímá volba prezidenta je špatná..." říká bývalá poslankyně Kateřina Dostálová

„ODS je po odchodu Václava Klause ml. v totální krizi. Od členů ODS jsem dostala mnoho výhružných zpráv za to, že je kritizuji, veřejně mi napsal Jan Zahradil, leader kandidátky do EU, že seru hovna. Hlasovala jsem už v roce 2004 proti vstupu do EU a nesouhlasím s tím, co se tu děje. Ti kandidující jsou nemluvící hlavy, i v tom parlamentu. Na šestém místě kandidátky je eurohujerka a nějaký nevýznamný Hurvínek,“ vyjádřila se bývalá poslankyně Kateřina Dostálová.

Odchod Václava Klause ml. považuje za vztyčený prst současné ODS. „Přesně vím, co tím myslel, proč neodešel sám a nechal se vyloučit. Není mučedník, chtěl poukázat na situaci v ODS. Když udělal ten příměr s Židy, pomyslela jsem si – a kdo cpal ty Židy do těch transportů? Vždyť to byli Češi. A druhá věc – ze strany vylučovali komunisti, ODS si tím hodně ublížila a spadne na 5 %. ODS je šílený sebevrah, který nás svým eurohujerstvím táhne do hlubin,“ predikuje Dostálová. Myslí si, že příměr Klause ml. byl správný a ze strany byl vyloučen, protože místo EU jej zajímají lidé u nás.

Ačkoliv se silně vyhrazuje proti EU, nemyslí si, že by mělo dojít k Czexitu referendem. „Nikdy bych nepodporovala SPD. Nelíbí se mi princip přímé demokracie, je to populismus pod nátlakem lidí, který špatně dopadne. Dokud se volilo předtím, sice se pohádali na záchodě, ale z volby vždycky vypadlo něco slušného. Přímá volba byla špatně. Od začátku jsme zastupitelská demokracie a tak to mělo zůstat. Lidé nečtou, neposlouchají a nevidí. Milošovi Zemanovi nefandím a není dobrý prezident, protože už je za zenitem, dělá strašidelné hovadiny a bude to ještě horší.“

„Oba Klausové nejsou mí idolové, mají podobné názory jako já. Nemám idoly, ale respektuji je a vážím si jich. Kdyby mě vyzvali, abych se vrátila do ODS zvažovala bych to. Václav Klaus ml. to nevzdá a bude nám dál říkat své názory, které moc ráda poslouchám. Nedá se ale předvídat, co s ním bude dál. V ODS už zbyla jen Mirka Němcová, se kterou souhlasím, i když jí to někdy ujede,“ řekla Dostálová.

Je vyhození Václava Klause ml. křivda? Myslí si, že je spravedlivá? A proč se nechce vrátit do politiky?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.