×

Další video: Maková panenka z Bruselu! Hrobník z Německa! Lex Feri!

Countdown
Zrušit
×

"Někteří lidé by do manželství neměli lézt. Když nastane rozvod, tak se z maminky stává kráva a z tatínka kretén…" říká psycholog Jeroným Klimeš

„Jsou lidé, kteří by do manželství neměli lézt. Když nastane rozvod, tak se z maminky stává kráva a z tatínka kretén. Tak se s dětí vychovávají idioti. Lidí nezpůsobilých vychovávat děti nebo manipulovat s penězi jsou celá kvanta, dělají si psí kusy. Právníci nechápou, že tito lidé jsou nezpůsobilí vychovávat dítě,“ říká psycholog PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš.

Podle něj se po rozchodu mění vnímání partnera na diametrálně odlišné. „Hlava začne paranoidnět, z miláčka se stane čubka, to je naprosto běžné slovo. Lidé se rozchází kvůli hloupostem.“

Xaver Live ZDE

„Nevěra je, že ztratíte partnera, najednou ten člověk vedle vás není to, koho jste si bral, má jiné vlastnosti. Ženy ohrožuje víc zamilování, muže pohlavní nevěra. Vyměňovat si erotické fotky s cizími ženami je nevěra, dokáže to hodně rozvrtat rodinu,“ říká psycholog Klimeš. Lidé mají špatný odhad na to, co udělá nevěra s jejich vztahem.

„Lidé musí být ke vztahu hodně opatrní, je třeba se snažit, abychom se nezmasakrovali. Všichni podvádějící mají pocit, že jakmile se penis vysunul, tak skončila nevěra. Není to tak, nevěra doznívá dlouho po tom,“ vysvětluje Klimeš. Nevěra je potřeba zatloukat a nezjišťovat.

Jak vypadají rozvody a rozchody v České republice? Kolik druhů vztahových nevěr existuje a proč vznikají? Proč jsou otevřené vztahy pro manželství nebezpečné? A jak napravit rozbitý dlouhodobý vztah?

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.