Košík
Váš košík je prázdný.
{{ item.count }}×
{{ eshop.cart.itemRemoveText(item) }}
Celkem
{{ eshop.cart.total() }},-


Poslanec Patrik Nacher kandiduje na druhém místě pražské kandidátky ANO. Proč ale ne na prvním? Je proruský kolaborant? Proč si taková označení nechává líbit? Pokud je dovoleno všechno, proč ANO více nezdůrazňuje v kampani kauzu Dozimetr, zejména když média napsala: Ruské peníze ve STAN? Klíčem ke kauze Dozimetr byl zesnulý Michalík. A je tato předvolební kampaň ostřejší než ty v předchozích letech?
„Proč nekandiduji na prvním místě? Protože první je Karel Havlíček a myslím si, že je to dobře, jelikož je stínový premiér. Tím zároveň dáváme najevo, že i když v Praze není pro ANO vlídné prostředí, nepodceňujeme to a nerozlezli jsme se do krajů, kde bychom měli v uvozovkách snadnější hlasy.“ – konstatuje Patrik Nacher.
„Když se podíváte, na prvních třech místech jsou celostátně známí poslanci: Karel Havlíček, já a Robert Králíček. Tím dáváme najevo, a myslím si, že to má svoji hodnotu, že to myslíme vážně a že i v prostředí, které je těžší než ostatní, chceme o hlasy zabojovat, když tam dáváme známé tváře.“ – pokračuje Patrik Nacher.
► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.
„To je něco neuvěřitelného.“ odpovídá pak Patrik Nacher na dotaz, zda je proruský kolaborant. „Samozřejmě že nejsem. Mně to přijde jako zbytečný dotaz, zažívám to v této kampani a za mě už je to přes čáru. Pětatřicet let po revoluci je tohle strašení, kdy se slovo proruský nadužívá, opravdu neuvěřitelné.“
► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.
Zjistili jsme, že zřejmě používáte technologii AdBlock, která blokuje zobrazování reklam na našich stránkách. Chápeme, že reklamy mohou být nepříjemné, ale televize XTV je financována především z reklam. Chcete-li sledovat bezplatně, vypněte si prosím nejprve AdBlock na svém zařízení.
Sledování bez reklam vám nabízíme v rámci předplatného XTV Premium.