×

Další video: Menstruační chudoba, klimatický žal a Xaver plete

Countdown
Zrušit
×

"Nastalo období největšího kolapsu naší kultury, společnost ztratila své hranice..." říká reportér Jiří X. Doležal

"Prožíváme konec civilizace, nastalo období největšího kolapsu naší kultury. Když jsem byl mladý a viděl jsem večer v mlze přicházet neznámou bytost, která měla sukni, tak míra entropie, že je to ženská, byla nízká. Dneska máte demokratickou možnost se rozhodnout, jestli je to žena, transvestita, transsexuál, hipster sledující nové modní trendy nebo Marie Feryna," říká publicista Jiří X. Doležal. Ztratily se podle něj hranice.
"Když dojdete na squat Klinika, kde se ta degenerace společnosti projevuje nejvíc, je pravděpodobnost, že tato bytost nebude žena. Komunismus nás donutil si uchovat některé základní pudy," myslí si. S Babišem jako předsedou vlády se podle Doležala nejde smířit. "Čím víc, znám lid, tím míň jsem demokrat."

"Nejodolnější lidé na světě jsou paparazzi. S fotografem jsme absolvovali padesát návštěv u léčitelů. Jeden z nich dostal peníze z veřejných peněz od ministerstva průmyslu a obchodu," říká publicista.

"Čtvrt roku jsem se pohyboval mezi velmi divnými lidmi. Dvě hodiny jsem od nich poslouchal, jaké druhy mimozemšťanů máme. Celé jaro jsem zpracovával témata kolem perpeta mobile." Nyní píše o práci Jaroslava Flegra.

Jak se projeví proces rozpadu společnosti? Je léčitelství v ČR velký problém? Jaké jsou praktiky těchto lidí? Co pro Doležala znamenají plži? A proč si myslí, že není normální?

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.