×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

"Naše hnutí mělo v Praze pracovat lépe. Lídři Evropy mi v soukromí dávají mi za pravdu..." říká premiér Andrej Babiš

„Zkuste nám dát druhý pokus. Adriana Krnáčová to neměla jednoduché, ale některé výroky měla zbytečné, poškozovaly její činnost. Praha je složitá, lidi zapomněli, jak jsme to zdědili. Opencard, Škodův palác, tunel Blanka. V městských firmách by měli sedět hlavně profíci, kteří tomu rozumí, získali jsme nad nimi kontrolu,“ říká premiér ČR Andrej Babiš.

„Lidé mají pocit, že Piráti teď něco přinesou. Ti jenom kritizují, oni nechtějí jít do první linie, převzít odpovědnost. Na mě je permanentní kampaň, v Praze nejsem oblíben, štve je, že jsem se narodil,“ myslí si. „Kdyby naše hnutí pracovalo lépe a práce v hlavním městě byla více vidět, tak bychom mohli vyhráli ve sněmovních volbách a v parlamentu by bylo jen 7 stran, což by mělo celostátní dopad.“ 

„Syrští sirotci neexistují. Je to výmysl, paní poslankyně Šojdrová si to vysnila. Týden na mě byla kampaň, dělají ze mě lidskou zrůdu. Hlavně mě na tom štve, že titulek nebyl korektní, tím, že jsem řekl, že nebudeme přijímat žádného migranta, jsem dal najevo neschopnost EU řešit nelegální migraci. U nás doma máme 2,5 tisíce dětí, které hledají pěstounskou péči. Já jsem ten kdo pomáhá,“ podotýká současný český premiér.

„Na Evropské radě vystoupil proti českým médiím. Buduju si tam vztahy. Vystoupil jsem ve francouštině a všechno jsem řekl. Že ráno nějaký web lhal o Orbánovi, o Transparency, o syrských dětech. Zahraniční média jsou nabriefovaná stokrát opakovanou lží protibabiškovských webů. Řekl jsem to i Jean-Claudovi,“ popisuje Babiš o Junckerovi. 

S kým z koalice si Babiš rozumí? Jak hodnotí kauzu Jiřího Paroubka a jeho miliony v trezoru? Co říká na nominanta Pocheho? A jaká fakta si premiér říká v kuloárech s největšími evropskými představiteli? 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.