×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

„Na jednom z nejlepších hudebních festivalů je zakázaný alkohol. Nahrávat hudbu v profesionálním studiu je dnes záležitostí marketingu.“ – říká muzikant Kuba Ryba

„Zajímavou atmosféru hudebního festivalu Mezi ploty tvoří mimo jiné i zákaz užívání alkoholu. Pro muzikanty je to příjemná změna a atmosféru si užívám.“ – popisuje muzikant Kuba Ryba své zážitky z festivalu. Dále dodává, že jde o unikátní akci, která je vhodná pro celou rodinu.
 
► Doporučujeme YouTube - Xaver Live
 
„Hudební CD v dnešní době vidím jako věc do sbírky. Klíčové jsou moderní online distribuční služby. Věřím, že dnes je možné zpracovat hudbu i na telefonu. Tvorba hudby v profesionálním studiu je částečně i věc marketingu.“ – komentuje současné hudební trendy Kuba Ryba.
 
„Naše kapela je jako druhá rodina, skutečně to u nás funguje. Jsme zvyklý spolu jezdit i na dovolené a to i s přítelkyněmi, takže fungujeme skutečně jako velká rodina.“ – Kuba Ryba o vztazích v kapele. Jako největší stres, ale i radost, vidí Kuba Ryba v přípravách na koncert, který proběhne v O2 aréně v Praze.
 
Na co se můžeme těšit na letošním festivalu Mezi ploty? Má smysl vydávat v dnešní době hudbu na audio CD? Je možné, díky posunu v technologiích, tvořit hudbu jednodušeji než v minulosti? Jak fungují vztahy v kapele a je na místě mluvit o kapele jako o druhé rodině?
 
 
 
► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.