×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

"Na Babiše poslali dobrmany a na mě čubičku ratlíka..." říká František Ringo Čech

Na předvolební politickou diskusi do XTV se vrací František Ringo Čech, bývalý poslanec a superlídr Strany Práv Občanů pro letošní volby. Podstatná část rozhovoru byla věnována situaci, která se odehrála minulý týden na DVTV, kam byl Ringo Čech pozván jako host. V průběhu debaty mu moderátorka Daniela Drtinová předložila archivní fotografii ze shromáždění Anticharty, na níž stojí před archem vedle Karla Gotta a v ruce drží pero. Přesto však lídr SPD tvrdí, že Antichartu nikdy nepodepsal a z pražské Reduty tehdy odešel.

”Musím se přiznat, že mě zaskočili. Hlavně mě rozčílila ta nestydatost. Před volbami jsou za hranicemi statisíce nepřátel, situace je dramatická a ona si se mnou vyřizuje účty? Ta určitě nespala, jak se těšila na tu debatu. Jistě ještě ted´ slaví,” říká Ringo. Jeho dlouholeté neshody s Danielou Drtinovou jsou údajně zapříčiněny tím, že se před lety zastal kamaráda, kterého prý moderátorka urazila. ”Impérium vrátí úder. Počkej, babo Drtinová,” dodává.

“Myslím, že preference naší strany stoupají. Svědčí o tom to, že to nikde neuvádějí. Opravdu se blížíme k těm pěti procentům. Není to pro nás tak špatné, udělali jsme pro to hodně a děj se vůle Páně,“ vysvětluje pouze pár dní před volbami.

 

 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.