×

Další video: „Rouškování je zlaté tele. Václav Klaus na prezidenta kandidovat nebude. Trumpa dohání minulost, musí se pomstít prohra Hillary.“ – komentuje Karolina Stonjeková

Countdown
Zrušit
×

"Mike je pán je podvodník, psychopat a lhář. Nebezpečně ovlivňuje nejmladší generaci dětí..." říká moderátor Petr Vojnar

"YouTube vytváří idoly pro nejmladší generaci. YouTubery sledují hlavně lidé mezi 6 až 12 lety. S lidmi jako je Mike je pán bylo potřeba něco udělat. Nechápu, že to není nijak regulováno," říká moderátor Petr Vojnar. "Mike je pán vydělával tím, že lže. Rok a půl jsem rozkrýval jeho nepravdy. Není ani bohatý, ani nemá tým pravníků. Stvořil si svůj vlastní svět."

Zařadit tohoto člověka do pořadu České televize podle něj nebyl dobrý nápad. Považuju za chybu, že mu dali prostor v takovémto typu pořadu. Je nebezpečný v tom, že ovlivňuje mínění mladých lidí tím, že autority jsou k ničemu a bezohledně. "Youtubering se má tvářit jako realita. V televizi je nějaká regulace, mechanismy, které řeší případně porušování standardů. Překvapuje mě, že na to neupozornil někdo jiný."

"Nebojí se ho nikdo, není to trestný čin, jsou to přestupky, všechno je to na dlouhou trať. Pro mě bylo nejjednodušší poukázat na to, že se to děje," poznamenává Vojnar. "Je to podvodník." Jeho kanál byl smazán. 

Mike podle něj spňuje všechny aspekty psychopata. "Je to bájně lhavý člověk, hysterión, má nutkání se předvádět. Kanál porušoval obrovské množství pravidel." 

Proč Petr Vojnar bojoval proti Mike je Pánovi? Měl by mít YouTube nějakou regulaci? Co všechno na něm může být? A proč si strážníci nechali líbit jeho činy?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.