×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

„Koronavirus vůbec neprožívám. Jsme svědky invaze. Posíláme Turecku výpalné. EU je bezzubá.“ – říká Tomio Okamura.

Bojí se koronaviru? A pokud ne, má naopak předseda SPD a místopředseda Sněmovny Tomio Okamura obavu z toho, co se děje na řeckých hranicích? A do jaké míry ochrání v této fázi Evropská unie sama sebe, pakliže by se dalo mluvit o invazi?

„Upřímně řečeno koronavirus vůbec neprožívám, protože kdybych četl pořád média nebo se díval na televizi, asi bych už propadl panice. Ale naštěstí nemám vůbec čas, takže už jsem televizi nezapnul několik dní. Žiju pořád normální život, chodím mezi lidmi, umývám si ještě více pravidelně ruce, vitamíny beru celoročně.“ – popisuje předseda SPD a místopředseda Sněmovny Tomio Okamura.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Co se týká toho, co se děje na řeckých hranicích, pochopitelně je to invaze muslimských migrantů do Evropy. Myslím si, že už si to uvědomili i ti, co pochybovali o mých slovech – byl jsem první politik, který upozorňoval na hrozbu migrace, bylo to už v roce 2012. Ukazuje se, že jsem měl pravdu. Viděl jsem to s několikaletých předstihem, než to viděli různí politici a pisálkové.“ – dodává předseda SPD a místopředseda Sněmovny Tomio Okamura.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

 

tomio-okamurakoronavirusmigracereckospdmigracni-krizeeuturecko

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.