×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

"Kdybych působil jako pražská kavárna, je to chyba. Kalousek je sympatický člověk, Zeman si zaslouží respekt..." říká kandidát na starostu Oskar Blažek

"Mělník je město, kde chci žít. Vadila mi politická zatuchlost hnutí a stran, které se na radnici tlačí a nejlepší způsob, jak vynést některá témata na povrch, bylo sám kandidovat," říká čtyřiadvacetiletý kandidát na starostu města Mělník Oskar Blažek. "Netroufám si tvrdit, že jsem nějak zkušený, ale nahrazuju to určitou energičností. Mám kolem sebe spousty lidí." Někteří současní starostové podle něj využívají město jako dojnou krávu.

"TOP 09 je mi názorově nejbližší. Věřím, že s novým vedením přijde vývoj a zlepší se to. Kalouska obdivuju a mám ho rád. Je to sympatický člověk, udělal velkou spoustu práce. Jsem ale rád, že odešel z vedení strany."

Jedna věc je podle Blažka být rétorem a druhá věc je být marketérem. "Je to o penězích, ale za úspěch Babiše a Okamury můžeme my sami ne úplně ideální politikou předchozích vlád," říká. Zastupuje ve svých názorech vrstevníky.

Jaké změny chce jako starosta prosadit? Jak si vede TOP 09? A chtěl by do sněmovny?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.