×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Kauza Válková přišla s křížkem po funusu. 50. lety se nezabývám. Řeším současnost. Peníze ženám sluší.“– říká poslankyně KSČM Miloslava Vostrá.

Sleduje kauzu Urválek Válková? Je to vůči profesorce Heleně Válkové křivda? Co pro poslankyni KSČM Miloslavu Vostrou osobně jméno Urválek znamená? Znervózňuje ji schodek rozpočtu. Jak vnímá demonstrace spolku Milion chvilek?

„Kauzu Urválek Válková už nesleduji. Je to pro mne uzavřená záležitost. Uzavřená tak, že paní Válková rezignovala na to být kandidátkou na veřejnou ochránkyni práv. Přiznám se, že vnímám jednu věc: paní profesorka Válková byla ve funkci ministryně, je ve výborech, po celé ty roky tuhle záležitost nikdo neřešil. K tomu, že vyplavala teď, se mohu ptát, je-li to úmysl, či není. Ten důvod, proč zrovna teď, to mi přijde malinko s křížkem po funusu.“ – říká poslankyně KSČM Miloslava Vostrá.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Co se týká jména Urválek, znám ho z historie, z toho, co se připomíná v médiích, ale není to zrovna doba, kterou bych se vzhledem ke svému věku zabývala, kterou bych prožila, nebo abych sledovala, co tenhle člověk dělal. Takhle historicky se v tom nepohybuji.“ – uzavírá poslankyně KSČM Miloslava Vostrá.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

urvalekhelena-valkovarozpocetmiloslava-vostrakscm

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.