×

Další video: „Moji klienti mají opakované tendence k sebevraždě anebo sebepoškozování.“ - vysvětluje TFP terapeut Karel Dobroslav Riegel

Countdown
Zrušit
×

"Jsem zaskočený mírou nenávistné zloby vůči Zemanovi a jeho voličům..." říká Ivan Vyskočil

„Byl jsem na setkání zástupců prezidentských kandidátů a zaskočila mě míra nenávistné zloby vůči Miloši Zemanovi,“ říká herec Ivan Vyskočil a dodává, že kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Lidé, kteří volí současného prezidenta, to podle něj o sobě příliš neříká, ale protistrana, volící prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše, je mnohem militantnější. Lidé se prý bojí říct, že volí Zemana.

„Miloš Zeman je čitelný politik, který své názory prohlašoval, i když byly nepopulární a i v dobách, kdy se to nesmělo. Je to lepší kandidát, než něco neznámého. Drahošova kampaň je snůška frází…“ Zemanovi se nediví, že nešel do debat. „Je to fér, že do nich nešel. Teprve teď má rovnocenného soupeře.“

Pokud by Zeman vyhrál volby, nebojí se, že by prezidentskou funkci nemohl vykonávat. „Říká věci jasně. Nevybíravé výrazy mám často radši. Odvádí dobrou práci, nedá se mu nic vyčítat.“ Česko je prý rozdělené na Prahu a zbytek republiky.

 

Kdo byl v prvním kole podle Ivana Vyskočila vhodný kandidát na prezidenta? Jakého prezidenta chce? Co si myslí o Drahošovi? A co by vzkázal lidem, kteří nechtějí k volbám?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.