×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Jeviště má zvláštní moc. Je to léčivé prostředí. Koncert je pro mě rande naslepo. Fanoušci se se mnou chtějí objímat…” – říká Lucie Bílá

Mívá ještě trému nebo obavu? Jak prožívá večer před vystoupením? Protrpěla někdy koncert? Od koho dostala první mobilní telefon? Jak se cítí jako porotkyně talentových soutěží a jak se zpěvačka Lucie Bílá chystá na největší show svojí kariéry?

„Mám se moc hezky. Ale vždycky když se mě na to někdo zeptá, řeknu: Není to na mně vidět? Trému mám ale pořád. Ona je dobrá, protože člověka udrží v pokoře, soustředěnosti, což přejde na koncertě po dvou písničkách.“ – popisuje zpěvačka Lucie Bílá.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Nyní mne čeká velký koncert v O2 Aréně. Jednou jsem byla v situaci, jen jednou naštěstí, že jsem takto veliký koncert zrušila. A protože jsem empatická, vžila jsem se do pocitu těch 30 tisíc lidí, kteří se buď naštvali, nebo byli smutní. Nebo měli před sebou těžkou cestu zpátky. Bylo mi tehdy tak strašně, že jsem si říkala, že si musím najít nové povolání. Bylo to velmi traumatické. Nyní se tam ale těším a vím, že nehrozí, že by byl koncert zrušen.“ – dodává zpěvačka Lucie Bílá.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

lucie-bilao2-arenakoncertpopularni-hudba

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.