×

Další video: Protiputinovský bramborový salát, dezinformace VM a zase ženy v Barmě!

Countdown
Zrušit
×

"Jestliže islamizaci nezastavíme, mohla by být už smrtelná. Islám nás chce ovládnout, musíme se začít bránit..." říká spisovatel Benjamin Kuras

"V Česku se žije svobodněji, než ve Velké Británii. Je tu ještě menší tlak neomarxistické politické korektnosti a multi-kulti ideologie, než v Británii. Mění se to v hypnózu, intelektuálové jsou v médiích jak posedlí," říká spisovatel a publicista Benjamin Kuras, který momentálně kandiduje do Senátu na Praze 4.

"To, co tady zavádí levicová clintonovsko-obamovská klika, se začíná podobat marxismu. Žene nás to do popření všeho racionálna. Hypnotizace potrhlých intelektů si myslí, že islám je osvobozovací hnutí, že ženy budou mít větší svobodu," myslí si Kuras.

Když se dozvěděl, že by jeho senátorem měl být Drahoš, okamžitě začal dělat všechno proto, aby tomu zabránil. "Drahoš má za sebou už 3 strany. Je tam takové rozpětí, že mají společnou jednu jedinou věc: absolutní poslušnost Bruselu, včetně přijetí 5 tisíc migrantů, je to ivazní armáda. Drahoš je bez názoru, manipulovatelný, jeho billboard nenávistný. Při prezidentských volbách byl anti-zemanovský, já jsem proto anti-drahošovský."

"Mé zásadní téma je sebevražda západní civilizace. Islamizace by mohla být už smrtelná. Islám nás chce totiž ovládnout, toho se bojím," míní Kuras.

Co všechno je v dnešní společnosti možné? Kde se rodí nové ideologické proudy? Bude Evropa islamizována? A proč je Kuras "anti-drahošovsý"?

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.