×

Další video: Maková panenka z Bruselu! Hrobník z Německa! Lex Feri!

Countdown
Zrušit
×

"Homosexualita je problém. Manželství homosexuálů je špatná cesta. Vymíráme..." říká senátor Jiří Čunek

„Dal jsem si ve své hejtmanské i senátní práci mety, chceme vystavit kompletně novou nemocnici, to je velká meta, je to odborná činnost. Kolegové se Senátu mi po volbách volali, jestli budu předseda Senátu, ale to jsem odmítl, je to na mě málo akční. Předsednictvím v KDU-ČSL zatím neřeším, všechno má svůj čas,“ říká Jiří Čunek, hejtman Zlínského kraje.

„Pavel Bělobrádek měl ke konci udržovací období. Jeho mnohé výroky byly pravdivé. Pořád sledujeme, aby někoho něco nebolelo. Je strašné čistit maily lidí, kteří jsou sice upřímní, ale vykolejení, milují přírodu, ale zásadně nemilují lidi. Tváří se, jako by žili v Kanadě,“ říká Čunek. „Bělobrádek má roztroušenou sklerózu. Cítí rivalitu, mám víc zkušeností a dívám se na věci jinak.“

Rodič podle něj nesmí zatratit dítě. „Kdyby moje dítě bylo homosexuální, je to ohromná potíž. Manželství je špatná cesta, nejsou to vztahy, které rozvíjí naši společnost. Řešením je neupřednostňovat je na veřejnosti,“ myslí si. Stav České televize se podle něj lepší.

Jak to vypadá s toulajícím se medvědem na Zlínsku? Co si myslí o Pavlu Bělobrádkovi? Co by dělal, kdyby jeho dítě mělo rádo osoby stejného pohlaví? A proč vymíráme?

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.