×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Dostal jsem nespravedlivě naloženo. Nepatřím do současného politického systému..." říká Pavel Bém

„Těším se na to, že Pražané rozhodnou o nějaké změně a město začne konečně někdo řídit. I přesto to ale ve mně vyvolává rozpaky, že opět nastane bezvládí,“ říká bývalý primátor Pavel Bém. Primátorka Krnáčová si podle něj myslela, že být primátorem znamená automatickou moc, je to však mnohem složitější.

„Velmi pravděpodobně bych cestu k elektronické Praze a Opencard nedělal a nechal bych to na nějakou budoucí politickou reprezentaci. Když se v Praze rekonstruují mosty, vždycky vzniká poprask. Karlův most mě stál 4 roky bezesných nocí. Provedli jsme poté studii Libeňského mostu, kde jsme zjistili, že se mostu zkracuje životnost. Vždycky jsem zastávat alternativu most rekonstruovat.“ Podle něj je tragické a nezodpovědné, že se současná politická reprezentace o most nepostarala.

„V naprosté většině případů jsem dostal nespravedlivou nakládačku. Není možné aby existoval paternalistický stát, který tu současně panuje,“ myslí si Bém. Do nového politického systému prý nepatří.

Je primátorství nevděčné? Cítí se vinen v kauze Opencard? Co si myslí o stavu ODS? Je Miloš Zeman nejlepší prezidentská alternativa? A proč Mirka Topolánka už lidé nechtějí?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.