×

Další video: „Rouškování je zlaté tele. Václav Klaus na prezidenta kandidovat nebude. Trumpa dohání minulost, musí se pomstít prohra Hillary.“ – komentuje Karolina Stonjeková

Countdown
Zrušit
×

"Dokážu se napojit na duši člověka i přes telefonní sluchátko a vyčistit ji zevnitř..." říká věštkyně Morgana

„Lístečky pálím, protože jsem jasnozřivá a kromě jména a data a napojenosti na konkrétního člověka. A tak se spalují negativní energie,“ říká věštkyně Šárka Čuchtová alias Morgana. Napojení na člověka je proces, který nelze popsat a nejde se naučit. „Poznám, když se někdo usmívá, ale vnitřně má špatnou náladu. Všechno jsou to vibrace.“

„Odpomohu od negativních bloků tím, že je očistím – vizuálně, přes ten oheň. Je ale potřeba, aby ten člověk na sobě pracoval sám. Příčinu si musí ale vyřešit sám.“ Morgana také prý umí i odvrhnout kletbu.

Když někdo nevěří v ezoteriku, tak prý nemá cenu ho přemlouvat. „Nic nebude fungovat, nemá to smysl. Chytré telefony nás izolovaly od vnitřního naslouchání,“ říká věštkyně. „Důležité je nepřemýšlet, řídit se intuicí.

Jakým způsobem se napojuje na člověka skrz telefonní sluchátko? Jak číst v lidské duši? Kde si každý člověk může najít čakry? A může to vůbec fungovat?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.