×

Další video: Moc peněz #14 – Ideální čas k nákupu zlata

Countdown
Zrušit
×

„Do voleb změníme program. Chceme vystoupení Česka z EU. Unie se poslední dobou obrátila velice doleva.“ – říká politička Trikolóry Natálie Vachatová

Místopředsedkyně Trikolóry ve Středočeském kraji Natálie Vachatová slibuje novinky v programu hnutí pro nadcházející sněmovní volby: jednou z nich je vystoupení Česka z Evropské Unie, která se podle Vachatové obrátila velmi doleva.

Co se týká voleb v roce 2021, Vachatová úvodem říká, že hnutí udělá vše pro to, aby se dostalo do Sněmovny. „Uděláme maximum. A momentálně se na tom pracuje, takže věřím, že zdárně Trikolóru do poslanecké sněmovny dovedeme.“ – konstatuje Vachatová.

„Myslím, že před námi leží velký úkol. Dokázala bych si představit mnohem vyšší volební potenciál, než máme nyní. Musíme proto čitelněji a srozumitelněji diskutovat náš volební program, který stojí na pevných a stabilních pravicových základech. Je to komplexnější záležitost – během roku a půl jsme prošli vývojem, stojíme opravdu na jasných pravicových základech. Jde ale o čitelnost. Je potřeba proto program vzít a zjednodušit. Vytáhnout z něj nejdůležitější věci, základní pilíře, myšlenky.“ – upozorňuje Vachatová.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Chceme dodat do programu další věci. Myslím, že tam přibudou novinky. Jednou z nich, kterou členská základna velmi uvítá – alespoň u nás ve Středočeském kraji –, tak to je možná příprava na odchod Česka z Evropské unie. Zaměřila se poslední dobou velmi progresivistky doleva, chrlí na nás velké množství nesmyslných zákonů, z mého pohledu to skýtá mnoho nebezpečí. Za sebe osobně, abychom mohli naplňovat náš program, nevidím jinou cestu než otevřít diskuzi o vystoupení Česka z EU.“ zdůrazňuje Vachatová.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

natalie-vachatovatrikoloravaclav-klauspolitikavolbysnemovni-volbyvystoupeni-cr-z-euopusteni-euprogramvladasnemovna
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.