×

Další video: „Média covid nafukují a svalují na Babiše. Oproti europarlamentu jsme vzor demokracie.“ – říká Ivan David

Countdown
Zrušit
×

„Děti jsou nejkrutější publikum. To je absolutní pravda. Dítě nedokáže říct, proč se mu pořad nelíbí. Prostě ho nebaví a vypne ho.“ – říká herec a moderátor Studia Kamarád Filip Cíl.

Cítí se herec Filip Cíl dobře v divadlech pro intelektuály? Jaká je jeho nejspolehlivější parketa? Stává se, že ho poznávají děti na ulici jako moderátora Studia Kamarád? Jaký má doma kroj?

Filip Cíl (* 4. ledna 1989, Praha) je český herec. Studoval mezinárodní konzervatoř. Hynek Bočan Filipa vybral v castingu do role Maděrova syna v seriálu Zdivočelá země (1997). V roce 2007 si ho vybral režisér Jiří Strach do pohádky Tři životy (2007), kde ztvárnil roli Vítka. Účinkoval v televizním filmu Kanadská noc (2008) v režii Zdeňka Zelenky.

„Co se týká mojí nejspolehlivější parkety, tak nevím. Rád odpočívám od jednoho druhým a úplně na to odpovědět nedokážu. Nedá se říci, že inklinuju k nějaké konkrétní herecké disciplíně.“ – říká herec Filip Cíl.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Co se týká dětí, díky moderaci Studia Kamarád jsem jejich kamarád, strejdo mi ještě nikdo neřekl. Děti se občas ozvou. Je to takové chichotání. Kdyby řekly, to je ten strejda z televize, přišlo by mi to velmi vtipný.“ – dodává herec Filip Cíl.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

filip-cilstudio-kamaradherectvidetifolklor

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.