×

Další video: Menstruační chudoba, klimatický žal a Xaver plete

Countdown
Zrušit
×

„ČSSD je v podstatě po smrti. Hamáček mě zklamal, nepodal mi ani ruku. Demonstrace jsou zbytečné, nemůže se nic stát. Ať se ukáže ve volbách…“ říká Vítězslav Jandák.

V jakém stavu je ČSSD? Byla chyba být součástí vládní koalice? Proč je předseda soc. dem. Jan Hamáček slabší šéf než Vladimír Špidla? Máme se bát podle člena Rady Českého rozhlasu Vítězslava Jandáka o demokracii a svobodu médií?  A půjde na demonstrace k výročí 17. listopadu 1989?

„V sociální demokracii jsem pozastaven. Já jsem jim nestál ani za to, aby mi poděkovali, že jsem tam byl patnáct let. Víte, patnáct let jsem předsedu Hamáčka podporoval, potom udělal něco, co bylo nevkusné k mojí osobě. Není to těžká váha. I Špidla byl víc. V politice se vděku nedočkáte.“ – říká člen Rady Českého rozhlasu Vítězslav Jandák.

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Sociální demokracie je v podstatě ve fázi smrti. Ještě dýchá, ale těžko se zvedne. Každá partaj, každé hnutí má mít nějaké poslání. Bojím se, že sociální demokracie bojuje za osmihodinovou pracovní dobu, která je vybojovaná. Chybí lidé, chybí myšlenky. Pouze se vsadilo na kartu: My vám přidáme. Občané chtějí vidět vizi země. Vidím tam koketerie, že sem přivedeme migranty. Andrej Babiš má s ČSSD svatou trpělivost, jak hezky se k ní chová.“ – říká člen Rady Českého rozhlasu Vítězslav Jandák.

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

andrej-babiscssdjan-hamacekmediavladavitezslav-jandak
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.