×

Další video: „Republikán Vance je budoucnost světa. Česká média jsou k smíchu, Američané berou Orbánova jednání vážně. České nemocnice pracují výrazně méně a méně.“ – Roman Šmucler

Countdown
Zrušit
×

„Člověk v tísni školí za naše peníze v zahraničí lidi o občanské společnosti. To je nepřijatelné a podvratné vměšování.“ – říká poslanec a bývalý diplomat Jiří Kobza.

O čem svědčí tragédie v Ostravě? Má smysl měnit náš zbraňový zákon? Kolika jazyky mluví? Co si myslí o organizaci Člověk v tísni a jejím zákazu v Rusku? Co říká někdejší diplomat a poslanec SPD Jiří Kobza na současného ministra zahraničí? Je islám pro Evropu smrtelným nebezpečím? A odvádíme skutečně s koupí každého kebabu peníze na džihád, jak tvrdí?

Jiří Kobza (* 27. prosince 1955 Praha) je český politik, podnikatel a bývalý diplomat, od října 2017 poslanec SPD. Pracoval pro různé zahraniční firmy až do roku 2000, kdy nastoupil na ministerstvo zahraniční jako obchodní rada na velvyslanectví v Teheránu (podílel se na zdravotní pomoci libereckých záchranářů zraněným po zemětřesení v Bamu v roce 2001, spoluorganizoval pomoc pro válečné uprchlíky v táborech na íránsko-afghánském pomezí).

„Tragédie je to neoddiskutovatelná. To, že k ní došlo. Je to věc, která nastane, protože v každém národě je určité procento lidí, kteří jsou labilní, psychicky nemocní. Ne třeba natolik, aby si nedokázali opatřit zbraň. Ale natolik, aby nedokázali zvládnout své emoce.“ – míní poslanec a někdejší diplomat Jiří Kobza v souvislosti s tragédií v ostravské fakultní nemocnici.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Česká Republika poskytuje do zahraničí takzvanou rozvojovou pomoc prostřednictvím ministerstva zahraničí. Co je SPD ve Sněmovně, snažím se tuto rozvojovou pomoc přinést na reálnou bázi, protože vidím, že řada prostředníků si v rámci této rozvojové pomoci vykrývá svoje náklady, což je nepřijatelné.“ – konstatuje poslanec a bývalý diplomat Jiří Kobza.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

jiri-kobzaspdislamclovek-v-tisnirozvojova-pomoc
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.