×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

"Článek s názvem: Sereme s prorokem Mohamedem, v Reflexu neprošel..." říká Jiří X. Doležal

Pozvání do XTV na rozhovor dvou X přijal Jiří X. Doležal - publicista a dlouholetý redaktor časopisu Reflex.

“Protikuřácký zákon zatím snáším velmi dobře, protože je léto a jsou všude zahrádky. Já začnu trpět v říjnu, kdy restaurace budou pouze vnitřní a já tam nebudu moct, protože pořád kouřím. V podstatě se vrátíme k tradici bolševických bytových mejdanů a budeme si zase připadat jako dizidenti,” tvrdí velký zastánce legalizace užívání marihuany v Česku.

Schválení tohoto zákona ale vnímá zatím jako předehru k dalším budoucím zákazům, jako například sexu a myšlení. Jako východisko upřednostňuje emigraci před barikádami a to zejména z důvodu, že nebude možné konkurovat početnější přesile. “Když se podíváte v Německu na volební preference paní Merkelové, tak vidíte, že ji prostě německý národ žere a já se domnívám, že ta móda autoagresivity a sebenenávisti, kterou pro mě paní Merkelová ztělesňuje, že už se stěhuje i k nám do východního sektoru,” varuje Doležal.

Na téma volebních preferencí v tuzemsku říká: “Procenta ČSSD se ještě sníží, bud’te v pohodě. Celý to dostane Babiš a ten nám pak zakáže všechno kromě konzumace jeho uzenin.” Na adresu předsedy hnutí ANO a k případné práci v jeho médiích dodává: “Nemohl bych pro něj pracovat. Mám ještě nějaké zbytky sebeúcty. Na pana Babiše vím tolik špatného, že bych od něj peníze fakt nechtěl.”

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.