×

Další video: Ondřej Hejma: „Zpravodajství ČT? Ať ho prodají. Mohlo by se jmenovat Soros TV. Plukovnická junta epidemiologů přebírá moc. Prymula? Trochu Hvězdné války. Bojová čivava ODS udělala závažnou chybu. Svrhávat vládu teď může jenom šílenec.“

Countdown
Zrušit
×

„Čínština se učí všude ve světě více než u nás.“ – říká ředitelka školy Daniela Černá

Jak probíhá vyučování v česko-čínské mateřské škole? Jaké rodiny využívají česko-čínskou mateřskou školu? Jak se staví škola k moderním technologiím? Jak rychle je možné naučit se čínsky?

„Je potřeba znát nejen jazyk, ale i Čínskou kulturu. Díky rodilým Číňanům jsme to schopni zprostředkovat. Snažíme se podle toho vybavit i interiér školy a celé prostředí kolem dětí.“ – komentuje fungování mateřské školy Daniela Černá. Jako další příklady jmenuje Daniela Černá speciální dny, kdy se děti učí například vařit čínská jídla.

► Doporučujeme YouTube - Xaver Live.

„Nejsem zastáncem moderních technologií, které by měly vychovávat děti. Pokud si to doba vyžádá, i my budeme používat více techniky, ale jsem názoru, že dítě se setkává s technikou v dostatečné míře doma. Důležitý je pro nás vztah s učiteli. Děti mohou volně využívat audio techniku pro poslech hudby. Kdokoliv by měl zájem navštívit naší mateřskou školu, rádi ho na místě provedeme.“ – popisuje přístup školy Daniela Černá.

 

 

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.