×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Čínština se učí všude ve světě více než u nás.“ – říká ředitelka školy Daniela Černá

Jak probíhá vyučování v česko-čínské mateřské škole? Jaké rodiny využívají česko-čínskou mateřskou školu? Jak se staví škola k moderním technologiím? Jak rychle je možné naučit se čínsky?

„Je potřeba znát nejen jazyk, ale i Čínskou kulturu. Díky rodilým Číňanům jsme to schopni zprostředkovat. Snažíme se podle toho vybavit i interiér školy a celé prostředí kolem dětí.“ – komentuje fungování mateřské školy Daniela Černá. Jako další příklady jmenuje Daniela Černá speciální dny, kdy se děti učí například vařit čínská jídla.

► Doporučujeme YouTube - Xaver Live.

„Nejsem zastáncem moderních technologií, které by měly vychovávat děti. Pokud si to doba vyžádá, i my budeme používat více techniky, ale jsem názoru, že dítě se setkává s technikou v dostatečné míře doma. Důležitý je pro nás vztah s učiteli. Děti mohou volně využívat audio techniku pro poslech hudby. Kdokoliv by měl zájem navštívit naší mateřskou školu, rádi ho na místě provedeme.“ – popisuje přístup školy Daniela Černá.

 

 

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.