×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Chci zrušit protikuřácký zákon..." říká Marek Benda

Poslanec za ODS Marek Benda v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým hovořil o protikuřáckém a náhubkovém zákonu, blížících se volbách i studiu práv v Plzni.

"Stát se snaží kuřákům znepříjemnit život. To pokládám za nesprávné", říká Benda a dodává: "Pokud se mi podaří uspět ve volbách tak, abych na to měl vliv, tak rozhodně chci protikuřácký zákon významným způsobem změkčit". Akční plán na jeho zmírnění chce uveřejnit na svých webových stránkách v následujících dnech.

Dalším z případných kroků po volbách by bylo úplné zrušení EET. "Přikláním se k tomu zrušit EET úplně. Je nebezpečné, že někdo na financích, nebo spíše mimo finance, ví úplně přesně, co která hospoda, obchod a za chvíli každý živnostník prodal a za kolik. To jsou poměrně citlivé údaje". Dále svoje odůvodnění pro zrušení doplňuje o možné zneužití těchto dat v obchodní svéře.

"ODS maká. V Praze chci volby vyhrát a celorepublikově bych rád byl druhý". Tak vidí a odhaduje své šance před říjnovými volbami.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.