×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Česká politika je mafie..." říká nespokojený občan Martin Musil

Hostem XTV byl Martin Musil, živnostník a ostrý kritik českých zákonodárců: "Zažívám denně to, že si příslušníci menšin jezdí v superbech a audinách kupovat drahý nábytek, faktury proplácí sociálka. V některých řetězcích mají povinnost pouštět Romy ve frontách, aby mezitím nekradli," uvedl Musil. "Těm nahoře je jedno, jak se lidem žije. Česká politika je jako mafie," dodává.

"Protikuřácký zákon není dotažený do konce. Majitelé hospod neustále musí investovat své peníze - nejdřív přišly nerezové kuchyně, pak bezdotykové baterie a teď tohle. Zákon by měl odlišit restaurace od hospod. Navíc chodí kučáci kouřit na chodník a ruší okolí," kritizuje Musil s tím, že zákon negativně dopadne na vesnické podniky. 

"Bojuji za to, aby se tady nekradlo. Podívejte se, kolik je tu neziskovek. Mezi nimi jsou i ty, které se zabývají integrací Romů. Jsou zcela nehlídané. Začal jsem také vidět do systému zneužívání sociálních dávek," vysvětluje kandidát do Sněmovny. "Živnostníci toho státu odevzdávají hodně. Nechápu, jak může mít Milan Štěch právo něco takového vyslovit," reaguje na kritiku některých podnikatelů z úst sociálního demokrata Štěcha.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.