×

Další video: Menstruační chudoba, klimatický žal a Xaver plete

Countdown
Zrušit
×

„Čekal jsem, že občané zareagují na Trikolóru rychleji. Šeptá se, že letos na podzim budou i parlamentní volby. Možná nás čeká přeskupení Evropy…“ – říká místopředseda Trikolóry Dalibor Uhlíř.

Novým místopředsedou Trikolóry se stal letos 2. dubna Dalibor Uhlíř. Zvolilo ho předsednictvo na uvolněné místo po Norbertu Hlaváčkovi, který z hnutí vystoupil. Uhlíř je zároveň předsedou jihočeské krajské organizace Trikolóry a podnikatel, který má síť obchodů s náhradními díly pro automobily. V listopadu 1989 se společně se spolužákem postavil do čela českokrumlovského studentského hnutí. Co ho to popadlo jít do politiky, to má málo starostí?

„Vůbec to nebyla moje ambice (jít do politiky, pozn. red). Dostal jsem se k Trikolóře v loňském roce, kdy byl náš předseda vyloučen z ODS. Začala se formovat struktura Trikolóry v krajích a oblastech, tak jsem rád přiložil ruku k dílu.“ – říká místopředseda Trikolóry Dalibor Uhlíř.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Pak jsem se podílel i na ustavujícím sněmu v Brně, který proběhl velmi úspěšně. Čas plynul, odstoupil náš místopředseda a já jsem dostal tuto nabídku, tak jsem kývnul.“ – dodává místopředseda Trikolóry Dalibor Uhlíř s tím, že čekal, že strana půjde rychle nahoru. „Nicméně podle různých analýz to vypadá, že většina občanů zatím ani neví, že Trikolóra existuje. Je nám trochu odepřen přístup do médií. Je to mravenčí práce.“

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

trikoloradalibor-uhlirvaclav-klausnorbert-hlavacekvolbypolitikastranamistopredsedamistopredseda-trikolory
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.