×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

„Bylo by hezké, kdybych získal Oscara. Na herce nikdy nekřičím. Hudba je 70 procent filmu.“ – říká režisér a producent Tomáš Magnusek.

Usiluje o to, aby někdy získal Oscara? Má takovou látku? Jak se mu žije s tím, že ho na rozdíl od diváků nepřijímají filmoví kritici a mnozí lidé z branže? Co znamená, že se filmy barví?

„Oscar, to je největší meta. A každý usiluje o to, aby dosáhl největší mety, takže bylo by to hezké. Látka je to nejdůležitější – samozřejmě tedy ten scénář. Takovou, která by dostatečně reprezentovala to, co je vyžadováno pro Oscara ze zahraničí jakoby pro státy, nemám. To je skloubení tolika věcí – originality, lokace.“ – míní režisér a producent Tomáš Magnusek.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Samozřejmě co se týká filmové kritiky, je vám to trochu líto. Nemám rád takové statečné řeči, že je mi úplně jedno, co píše kritika, co si o mně myslí kolegové. Předloni šly do kin Kluci z hor, loni byla televizní premiéra. To je film, na kterém jsem pracoval dlouho, který měl desetinný rozpočet oproti klasickým snímkům. Udělal v televizi hezký výsledek. Tady mám radost z reakcí lidí z branže.“ – dodává režisér a producent Tomáš Magnusek.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

tomas-magnusekfilmkluci-horkinematografie

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.