×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Byla nervozita, zvyšovaly se hlasy, ale start Prima CNN vypadá dobře. Američané nás školili, do obsahu nezasahují. Koronaviru už je na mě moc. Raději bych řešil cenu květáku.“ - říká moderátor Pavel Štrunc.

Jedna z nejočekávanějších televizních událostí roku – spuštění zpravodajského kanálu CNN Prima News, má za sebou nedělní premiéru. Nejdůležitější zpravodajskou relaci Hlavní zprávy, kterou stanice nasadila na 18.55, moderuje Pavel Štrunc spolu s Veronikou Kubíčkovou. Jak se podle něj start nového zpravodajského kanálu povedl?

Pavel Štrunc vystudoval Filosofickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. V médiích začínal v roce 2008 v první soukromé zpravodajské televizi Z1. Po roce přešel do ČT jako redaktor zpravodajské směny ČT24. V roce 2012 změnil působiště na TV Prima, kde po čtyři roky působil jako politický reportér. Od roku 2017 byl moderátorem stejnojmenného pořadu Štrunc! na webu INFO.CZ.

„Diváci ukáží, další měsíce ukáží, zdali se projekt Prima CNN News povedl. Já myslím, že rozjezd je zatím fajn. Myslím, že to vypadá dobře. Budeme muset hodně pracovat. Určitě víte, že když se startuje nějaký projekt, je tam hodně nervozity, hodně zvýšených hlasů, hodně slov, které nechcete už potom používat, ale to je běžné. To patří ke každému projektu, který startujete. Takže já jsem spokojený tak, jak to začalo, a teď nás čeká další práce.“ – říká moderátor Pavel Štrunc.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Také bych si představoval vyšší číslo sledovanosti, ale na druhou stranu dochází tady k fúzi Primy se CNN, řada lidí se v tom teprve musí najít. Nějaký čas to bude chtít. Až se rozjedou naplno nové pořady a ukážeme, že máme co říct, myslím si, že to půjde nahoru.“ – dodává moderátor Pavel Štrunc.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

cnnprima-cnnprima-cnn-newspavel-struncveronika-kubickovact24info.czzpravymediahlavni-zpravytelevizni-technika

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.