×

Další video: „Rouškování je zlaté tele. Václav Klaus na prezidenta kandidovat nebude. Trumpa dohání minulost, musí se pomstít prohra Hillary.“ – komentuje Karolina Stonjeková

Countdown
Zrušit
×

„Byl jsem zrovna na Orlím hnízdě a nějak jsem všude viděl hnízdo… Nebral jsem to jako spojování Babiše s Hitlerem. Byla to nepovedená nadsázka, nepovedená ironie.“ – říká poslanec Patrik Nacher

Jak vnímá oznámení prezidenta o abolici? Panuje po zastavení stíhání premiéra Andreje Babiše mezi poslanci ANO uvolněnější atmosféra? Narůstá nenávist v rozdělené společnosti, když i někteří zákonodárci přejí smrt prezidentu Miloši Zemanovi? Přirovnal Babiše k Hitlerovi? Jak dlouho bude Zdeněk Hřib (Pirátská strana) pražským primátorem?

Patrik Nacher se nebojí mluvit, ačkoli "proslul" i občasnými výroky, které lze vnímat jako přinejmenším nesourodé. Naposledy zmínil na sociálních sítích, že Němci mají Orlí hnízdo, zatímco my Čapí hnízdo.

"Ne, opravdu jsem tím nechtěl říct, že je Andrej Babiš diktátor. Nebral jsem to jako spojování Babiše s Hitlerem. Bylo to nepovedené." – uznává s odstupem dní Patrik Nacher.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Poslanec současně zmiňuje, že o předky přišel ve vyhlazovacím táboře Treblinka na polském území. A velmi negativně vnímá i vypjatou atmosféru ve společnosti, kdy se lze dokonce i mezi poslanci setkat s výroky, že přejí smrt prezidentu Miloši Zemanovi. U hlavy státu příliš nerozumí jejímu oznámení o abolici.

"Nevím, proč do toho pan prezident vstupuje. Jestli má rozhodnout nejvyšší státní zástupce, nechť rozhodne." – říká poslanec Patrik Nacher.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

babismilos-zemananojusticeprezidentcapi-hnizdonacherabolice

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.