×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Byl jsem týrané dítě a svědkem vraždy..." říká komik Václav Upír Krejčí

„Moje nová kniha je kontroverzní a drsná. Dlouho jsem čekal, až přijde ta chvíle, kdy se mě nebude dotýkat, že to píšu o sobě, ale o někom cizím. Jako by moje já psalo o tom druhém já. Naši rodiče to měli popletené, místo výchovy nás řezali, je to taková křivda. Byl jsem bitý za kraviny,“ říká herec a komik Václav Upír Krejčí. Dětství neměl jednoduché, týrali ho.

Byl dokonce svědkem vraždy. Všechno je v jeho nové knize Šťastné hororové mládí. „Děda ubil lopatkou moji babičku, já jsem to celé viděl. Vymýšlel hry, které nám ubližovaly. Nakonec ho ani nezavřeli,“ vzpomíná Upír. I toto mohlo mít za následek fakt, že se pak celý život věnoval humoru a legraci. 

„Ivan Mládek napsal nádhernou knihu, kde popisuje, že každý umělec, který má velkou slávu, rozjetý velký rychlík, že si vedle toho chce rozjet ještě jeden – a tím končí. Nikdo mimo mě nechtěl znova hrát, ale po 25 letech jsme to dali dohromady,“ popisuje komik. Kdyby stále hráli, tak je to pořád stejné, jen už by nedali hodinu, maximálně prý půl hodinu. Největšího úspěchu dosahovali v Itálii. 

Jak vzpomíná na své dětství? Jakou největší chybu udělal Ivan Mládek? Jak vzpomíná na Rowana Atkinsona (Mistra Beana)? A co teď momentálně chystá?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.