×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Byl bych fantastický prezident. Bablbam umím říct jako Zeman..." říká Jakub Kohák

„Když jsem začínal, tak točení reklam skýtala takové finanční možnosti, že jste za den utratili tolik, co stojí jeden film. Když jste se dohodl, že jdete točit na Island, tak nic nebylo nemožné. Ta doba je pryč, z velkých agentur se staly malé dílny a rozpočty jsou méně rozpláclé,“ říká moderátor a herec Jakub Kohák. Reklamy točí od roku 2001.

Režírovat reklamu pro velkého globálního klienta je podle něj velká meta. Značky a reklamní agentury vymýšlí i rok dopředu svoje strategie. „Denně se mě dvacet lidí zeptá ‚Kde máš Vlastu?‘. Je to koza, chtěl jsem to ozvláštnit. Muž i žena mají jméno Vlasta, stejně jako ona. Soutěže o nejlepší reklamy nebere příliš vážně, i když jeho tvorba na nich zarezonovala.

Xaver Live ZDE

„Druhým režisérům do práce nepovídám, když jsem herec a oni režiséři. I režisérství filmové a reklamní se liší,“ povídal. Instalatér z Tuchovic pro něj nebylo utrpení. „Tomáše Vorla mám rád. Dělal režii a kameru, najednou měl ale o oči víc. Dělá si to sám, ale kdyby na to někoho měl, tak je někde úplně jinde.“

Proti mluvení herců do politiky nic nemá, ale nesmí se to přehánět. „Já bych byl fantastický prezident. Bablbam umím říct,“ potvrzuje s úsměvem Kohák.

Proč Jakub Kohák sám sebe nepovažuje za umělce? Jaká jeho reklama je neúspěšnější? Zajímá se Kohák o současnou společnosti? A jaký je jeho sen?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.