×

Další video: „Pirátské koketování s islámem je hrůza. BIS a tajné služby hrají vlastní politickou hru. Developer Arenberger do června nevydrží.“ – komentuje Petr Holec

Countdown
Zrušit
×

"Budu volit Babiše..." říká herec Ivan Vyskočil

"Na evropské politice mi vadí pseudodemokracie. Breivik zavraždil desítky dětí a má třípokojovou celu s posilovnou. Má být v kamenolomu a makat. I u nás má zločinec větší práva než oběť," uvedl v rozhovoru pro XTV herec a režiséř Ivan Vyskočil. "Zpravodajství ČT je jednostranné, když byl zvolen Trump, tak měla televize státní smutek. To samé u prezidenta Zemana. Budu ho volit," prozradil Vyskočil.

"Jsem ze Žižkova, sprostá slova prezidenta Zemana při rozhovoru o Pussy Riot mi nevadí. Navíc to byl přesný překlad. Je to zvláštní doba," glosoval Vyskočil "mediální kampaně" proti českému prezidentovi.

Vyskočil odmítl, že by plánoval vstup do politiky: "Už se na to necítím, jsem starý. Udělal jsem toho dost. Snažili jsme se o nějaké narovnání poměrů, ale když jsem se setkal s politickou elitou, polila mě hrůza. Nevím, jestli mám jasno v tom, koho volit. Ve volbách je pro mě přijatelný Andrej Babiš. Když vidím, jak jsou všichni proti němu, tak mi přijde, že tak špatný není..." řekl Ivan Vyskočil.

"Před revolucí jsem s režimem nekolaboroval, musel jsem odejít z Činoherního klubu. Lidé si dnes neumí představit, ž existovaly černé listiny, ale nikdo nevěděl, kdo na nich je. Chartu jsem nepodepsal, ale podepsal jsem Několik slov," vzpomenul Vyskočil, který před Sametovou revolucí patřil k velmi obsazovaným hercům.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.