×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Brusel není schopen vymyslet řešení migrace. V Evropské unii není jednotný trh, ale kvalitní západní a nekvalitní východní.“ – europoslankyně Dita Charanzová

„Pracovní večeře jsou o neformálním předjednání určitých témat dříve, než se o dané věci bude jednat. Jde o zákulisní lobbování, kde máte šanci vysvětlit zájmy naší země i naše postoje.“ – dává europoslankyně Dita Charanzová příklad možností zákulisního vyjednávání o přijímané legislativě.

„Nejvíc špatně je, že Evropský parlament má tři sídla. Náklady na přesuny europoslanců jsou strašně vysoké. Doufám, že do budoucna bude jediné sídlo Evropského parlamentu.“ – europoslankyně Dita Charanzová ukazuje zbytečné plýtvání na chod Evropského parlamentu.

► Doporučujeme YouTube - Xaver Live

„Chceme chránit české zájmy v Bruselu, ale i české zájmy navenek. Příkladem je levná ocel z Číny. Přes Brusel jsme dokázali zavřít tento trh a tím jsme ochránili české ocelárny.“ – popisuje možnosti ochrany evropských výrobců Dita Charanzová.

„V dvojí kvalitě potravin jsme udělali první krok. Věřím, že tato vláda dotáhne zákon proti dvojí kvalitě potravin. Současná situace ohledně cen mobilních dat je katastrofální a kritická. Češi mají nejdražší data v Evropě, trh se zde nehýbe.“ – komentuje europoslankyně Dita Charanzová.

Jak probíhá rutinní práce europoslance? Jaké příspěvky mohou čerpat europoslanci? Kde se plýtvá penězi v Europarlamentu? V čem konkrétním pomáhá Evropská unie českým zájmům? Co bude dál s dvojí kvalitou potravin? Budou v ČR dostupná levnější mobilní data?

 

 

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.