×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Babiš o kafe se mnou nestojí a spojení s církvemi nám neprospívá. Vydržím 36 panáků slivovice.“ – říká europoslanec Tomáš Zdechovský.

Stane se předsedou KDU-ČSL? Je to předjednané? Jaký by byl jeho první krok ve funkci lidoveckého předsedy? Na kterém místě by byla u europoslance Tomáše Zdechovského (KDU-ČSL) schůzka s Andrejem Babišem? Změnila se jeho strana za posledních deset let?

„Když dají delegáti sjezdu, stanu se předsedou. Není to předjednané. Myslím si, že zpráva o úmrtí manželky Marka Výborného byla natolik nečekaná, že se na to – na kandidaturu – nikdo nepřipravoval. V jiném případě se dělají pokusy o dohody, ale teď ani v den sjezdu nebude nikdo vědět, kdo zvítězí.“ – konstatuje Tomáš Zdechovský s tím, že v případě svého vítězství by se vzdal mandátu lidoveckého europoslance.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Andreji Babišovi jsem nabízel schůzku několikrát, abychom si některé věci vyjasnili. On mé pozvání na kafe nikdy nepřijal. Myslím, že pokud bych byl předsedou, tak by ke schůzce došlo. Ale nebylo by to tak, že bych schůzku inicioval.“ – dodává lidovecký europoslanec Tomáš Zdechovský. Podotýká, že strana se musí odstřihnout od církví.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

tomas-zdechovskykdu-cslandrej-babislidovci

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.