×

Další video: Tady všude seděl, hodina zpěvu a na toaletu k Čižínským

Countdown
Zrušit
×

„Otékáte? Příčinou může být zanesená lymfa. Vyčistí ji lymfodrenáže. Otoky pak lidem zmizí. Věnujeme se i poporodní péči.“ – říká Iveta Plemlová

Kromě tradičních komerčních se věnuje majitelka regeneračního studia Iveta Plemlová i produktům zdravotním. Především řeší s klienty otoky končetin. Jsme často vyhledáváni kvůli hubnutí a šetrné liposukci a vrcholovým sportovcům urychlujeme jejich regeneraci a rekonvalescenci, říká.

„U nás ve studiu se zabýváme péčí komplexně – celého těla. A hlavně řešíme lymfu lymfodrenážemi (šetrná terapie mízního systému, pozn. red.).“ – vysvětluje Iveta Plemlová.

„Lymfa je vlastně čirá tekutina, která nám koluje celým lymfatickým systémem. Má podobné složení jako krevní plazma. Je součástí imunitního systému, má významnou úlohu v obraně těla před infekčními a nádorovými onemocněními.“ – poukazuje Iveta Plemlová.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

A dodává: „A jakmile zanášíme lymfu a lymfatický systém toxiny, začne stagnovat. Lymfa se začne jako by rozlévat v těle. Začne se nafukovat. Lidé mají pak otoky a problémy.“ 

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

lymfalymfaticky-systemlymfodrenazregeneracni-studioiveta-plemlovahubnutimetabolismustv-skladotokyotoky-koncetin
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.