Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×

Luboš Xaver Veselý - zpovídá nejvlivnější osobnosti českého veřejného života. Politika, bysnys, šoubyznys a na druhé straně barikády ostřílený moderátor. Debata nad tématy, která se dotýkají každého. "Baví mě ten pocit, ptát se, jakoby za diváka nebo posluchače a servírovat diskusi nad tématy uchopitelným a srozumitelným způsobem." říká o svém pořadu Luboš Xaver Veselý.

Zobrazit videa
 

Jana Bobošíková a její host v obsáhlém rozhovoru, kde nic nestojí v cestě k podstatě věci a pravdě. Souvislosti všech možných politických rozhodnutí, argumenty, věcnost a problémy či situace, které se v konečném důsledku týkají každého občana. Jana Bobošíková, coby zkušená talkmasterka v nejsilnější politické debatě. Každý týden na XTV.

Zobrazit videa
 

Výrazné události uplynulých dní českého veřejného života komentují výrazné osobnosti. Vážně, nevážně, vždy s nadhledem a zkušeností a po svém...

Zobrazit videa
 

Zdraví a zdravotnictví ze všech stran. V pořadu Na zdraví přináší XTV zkušenosti a rady nejuznávanějších lékařů a odborníků z oblasti zdravotnictví. Jak na zdraví, jak na onemocnění a vše okolo těla i duše - o tom hovoří odborníci - otevřeně a s chutí. “Zdraví je velké téma a dotýká se každého z nás. Mladých, starých, bohatých, chudých, slavných i neznámých… a také mě osobně.” Pořad moderuje Petra Řehořková z pražské Petra clinic.

Zobrazit videa
 

Novinářka Pavlína Saudková zpovídá nejznámější a nejúspěšnější současné umělce. Rozhovory s osobnostmi ze světa umění a showbyznysu… trochu jinak.

Zobrazit videa
 

Moderátor Petr Vojnar představuje osobnosti, které ve svém oboru dosáhly mimořádných úspěchů, stojí za zajímavými a povedenými projekty a mohou být inspirací pro řadu dalších lidí. Jaké okolnosti provází cesta za úspěchem, jak se rodí zajímavé nápady nebo co všechno je třeba k tomu, aby se člověk ve svém snažení dostal až na vrchol - o tom všem diskutuje Petr Vojnar s managery, byznysmeny a úspěšnými lidmi všeho druhu.

Zobrazit videa
 

Reportér Michal Hamák a pravdivé příběhy, které mění lidské životy. "Existují situace, které nechce zažívat nikdo z nás, ale pokud jsou a budou, je třeba je pojmenovat a hovořit o nich…” říká reportér Michal Hamák. Svoje náměty do této rubriky posílejte na michal.hamak@xtv.cz

Zobrazit videa
 

Vše co se nevešlo do našich pořadů, zajímavosti z natáčení a zákulisí XTV najdete zde.

Zobrazit videa
 

Hlavní město Praha ze všech stran. Vážné problémy města, zajímavosti a zejména rozhovory s lidmi, kteří mají k Praze vztah, nebo s těmi, kteří o Praze vědí něco víc. Neobvyklé pohledy na Prahu a záležitosti kolem Prahy očima odborníků
a moderátorky Markéty Mayerové.

Zobrazit videa
 

Luboš Xaver Veselý a jeho živé streamy. Debaty o aktuálních událostech, otázky pro hosty, živé dotazy sledujících. Xaver Live můžete sledovat v premiéře na www.youtube.com/c/XaverLive

Zobrazit videa