×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×

„Volby v USA jsou zmanipulovaný podvod. Uprchlíky hned vracet. Třetinu úředníků bych zrušil.“ – říká Vlastimil Tlustý.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Pošleme na vás ozbrojené policisty, hrozí Trumpova vláda sčítacím komisařům

„Ukazuje se, že v americkém volebním systému je přinejmenším jedna vážná vada. Jak zpětně prokazovat, že korespondenční hlasy jsou hlasy pravých lidí – že jsou jedinečné, nejsou mezi nimi žádné černé duše a není to organizované. To, že se objevily desetitisíce nebo statisíce hlasů, které přišly poštou, a všichni volí jednoho samého kandidáta, to je podle mého názoru jasný statistický důkaz, že je tato vada vážná a že to zavání organizovaným podfukem. Hrozí to pojmem zmanipulované volby.“ – konstatuje Vlastimil Tlustý.

Babiš a celá vláda prokázali, že nejsou schopni zemi ochránit, kritizuje Fiala. S trojkoalicí chce vyhrát volby

„Od toho tam je, aby chtěl vyhrát volby. Takže že chce vyhrát volby, báječné, v pořádku. Nechme na voličích, jak to dopadne. Ale ten začátek titulku: ‚Prokázali, že nejsou schopni zemi ochránit.‘ To prokázali všichni všude. Nejsem fanda premiéra Babiše. Ale oni udělali od začátku fatální chybu, že vytvářejí dojem, že to jde a že oni to zmáknou. Proti tomu viru nás nemůže nikdo – ani tato vláda – ochránit.“ – míní Vlastimil Tlustý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Konzumoval jsem, omlouvám se.“ Kalousek se kaje za pivo v zavřené hospodě

„Napadají mě dvě varianty: buď je to takový trouba, anebo je tak chytrý. Trouba by to byl v případě, kdy poté, co byl vůdcem kritiky na nebohého ministra zdravotnictví, tak kdyby poté tento vůdce kritiky udělal to samé. To nevím – ten člověk, Kalousek, má ledasco ve svých vlastnostech, ale hloupost to není. To spíš ne. A pokud je tak chytrý, třeba se jedním pivem postaví do čela odpůrců opatření – Jsem symbol odporu. Pivo je důkaz mého odhodlání. Já jsem s vámi.“ – zdůrazňuje Vlastimil Tlustý s tím, že se z piva může stát symbol. „Ono dělat odboj a ještě si dát pivo, to je nádhera.“

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

vlastimil-tlustyusavolbyprezidentske-volbydonald-trumpjoe-bidenvolebni-podvodkorespondencni-volbypetr-fialatrojkoalicepolitikakoronaviruscovid-19miroslav-kalousekpivo

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.