×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

Vlastimil Tlustý: "Radím nespoléhat se na státní důchod, ale zajistit se sám. Babiš chrání více sebe než své dítě, přidává mu problémy..."

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Češi začínají pravidelně investovat. Do podílových fondů vložili už téměř půl bilionu

„Populace začíná chápat, že čím jste mladší, tím menší naděje na kloudný důchod a co jiného zbývá. Buď mít hodně dětí, nebo nemovitosti a nebo investovat do podílových fondů, zkrátka zajistit se sám a nevěřil slibům levice, že se o vás postará,“ říká Vlastimil Tlustý. „Lidi mají teď hodně peněz a je dobře že je investují do své budoucnosti. Radím nespoléhat se na státní důchod.“

Slonková s Kubíkem mohou skončit před švýcarským soudem

„Umím si představit, že tak dobře zařízené země jako je Švýcarsko mohou takový bezskrupulózní postup českých redaktorů dovést až k soudu. Z pohledu české svaté války se nestalo nic strašného, z pohledu švýcarských orgánů možná ano. Ve Švýcarsku by určitě nebyl premiér ten, kdo takto čerpá a má Čapí hnízdo za veřejné peníze. Nezastával bych se ani redaktorů, ani Babiše. Šokuje mě, že otec mluví o svém dítěti jako o nesvéprávném a přidává mu obtíže. Chrání více sebe, než své dítě,“ říká.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.