×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

Vlastimil Tlustý: "Lídr Kliniky je extrémista a skrytý propagátor komunismu, chce vyvlastňovat majetek. Migranty pouštět do země jen po podepsání speciální smlouvy..."

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Exekutor pro dnešek ukončil vyklízení Kliniky, aktivisté zůstávají v přízemí

„Tohle je tragické. Nemělo by být možné, aby tolik lidí sympatizovalo s trestným činem a porušením ústavy. Jak to, že si lidé umí přestavit, že si někdo sedne do jejich auta, odjede a řekne, že ví o lepším využití než majitel. Přesné slovo – ukradne ho. Je to dojemné, ale krádež to neopodstatňuje. Státní orgány to nesmí tolerovat,“ říká Vlastimil Tlustý. Je to podle něj nepřípustné.

"Někteří lidé by do manželství neměli lézt. Když nastane rozvod, tak se z maminky stává kráva a z tatínka kretén…" říká psycholog Jeroným Klimeš

„Je to pravda typu ,nebude-li pršet, nezmoknem’. Státní aparát motivuje lidi k tomu aby se chovali divně, tzn. nevstupovali do manželství. Řada manželství nevzniká proto, že dva lidé vědí, že když mají dvě děti, tak na tom budou lépe, budou mít více peněz, než kdyby se vzali. Je to strašná varianta,“ myslí si. Stát má podle něj vést k rodině a ne k nerodině.

Xaver Live ZDE

Zatímco se to mele na Klinice: Víte, že jednoho z jejich lídrů si platíte? Ano, platíte…

„Pojem o demokratizaci vlastnictví, kterého je on autorem, říká, že je pro vyvlastňování. e to skrytá propagace komunismu, je to extremista. Je na jeho zaměstnavateli, aby rozhodl, jestli by takový člověk měl ovlivňovat veřejnost…“

Migranti v Rakousku mají mnohem nižší vzdělání, než úřady myslely, ukázala studie

„Klíč je, aby migranti při vstupu do země podepsali, že přijímají její veškeré zákony a aby všechny peníze, které dostanou na zahájení své existence musí do dvou let splatit. Myslím, že naprostá většina příchozích jsou lidé, kteří si přichází pro peníze…“ říká.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.