×

Další video: „Nemoc COVID-19 je medicínský omyl, měli jsme se držet triády – zdroj, přenos, riziková skupina. Koalice Spolu je politická chyba ODS, naivní projekt.“ – říká Pavel Bém

Countdown
Zrušit
×

Vlastimil Tlustý: „Lidé propagující vládu Bruselu vědí, že se neprosadí ve volbách. Demonstrace k pádu vlády nikdy nepovedou.“

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Babišovi hrozí vězení a zkusí všechno, prostě to celé smrdí. Lidem dochází trpělivost, říká pořadatel demonstrací.

„Nadpis je nezpochybnitelný. Já bych se spíš ptal, k čemu ty demonstrace mohou prospět. A doufám, že organizátoři vědí, že k pádu vlády ne. Pořád platí výsledky demokratických voleb, ať se to někomu líbí či nelíbí. Na demonstrace nechodím, chodím raději k volbám.“ – říká Vlastimil Tlustý k tématu demonstrací proti Andreji Babišovi.

Odvolání Fajta si objednal Zeman, Staněk zničil kulturní prostředí, tvrdí Jiří David.

„Že by si odvolání pana Fajta objednal prezident, to nevím, že se s panem Fajtem neměli v lásce to vím, takže chápu, že se taková teze rodí. Mě osobně více zaujalo, že byl kvůli tomu odvolán ministr, protože fakta o hospodaření pana Fejta jsou na odvolání. Je-li pravda, že ředitel státní instituce sám se sebou uzavřel smlouvu, kterou si posílal peníze za činnosti, které má v popisu práce, tak je to selhání správce státních peněz. A odvolání je úplně na místě.“ – komentuje Vlastimil Tlustý.

Zeman: Státní zástupci by měli víc pracovat a dávat méně rozhovorů.

„Většina veřejnosti bude s panem prezidentem souhlasit. Pocit z toho, jak funguje státní zastupitelství není zrovna optimistický a radostný. Že by měli lépe honit zločince a méně to komentovat, s tím musím souhlasit. Je to výzva pro paní ministryni Marii Benešovou.“ – říká Vlastimil Tlustý.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

 

► Doporučujeme YouTube - Xaver Live.
► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.