×

Další video: „Roof je potenciální vrah českého brankáře, proč není trestně stíhán? Svět ovládla psychóza šílenců. ČT by měla udržovat kulturní publikum.“ – říká Jiří Svoboda

Countdown
Zrušit
×

Vlastimil Tlustý: „ČSSD stojí na pokraji propasti a hádá se o rozhodující krok. Babiš není takový podnikatelský génius. A střelci z koalice se zalekli ČT.“

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý.

Babišovi zavřeli oblíbenou restauraci ve Francii. Ztratila hvězdy i miliony

„Není to dobrá zpráva. Čím více tratí jinde, tím více bude chtít vydělat v Čechách. Svědčí to o tom, že Andrej Babiš není takový podnikatelství génius, jakého ze sebe dělá.“ – komentuje Vlastimil Tlustý.

ČSSD chtěla nastartovat diskuzi o programu. Skončilo to hádkou

„Ono těch sociálních demokracií, respektive skupin, hlásících se k sociální demokracii, je víc, už ani spočítat je neumím. Neustále mezi nimi probíhají hádky, kteří jsou ti vládnoucí. Střídá se to. Stojí na pokraji propasti a hádají se o rozhodující krok.“ – míní Vlastimil Tlustý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Sněmovna odložila hlasování o výročních zprávách ČT. Jejich projednáváním strávili poslanci pět hodin

„Všechno nasvědčovalo tomu, že to je okamžik pravdy, kdy proti sobě stojí dva kovbojové a jeden tasí rychleji. Dokonce to vypadalo, že ti, co chtějí změnu v ČT, na to půjdou přes neschválení těchto zpráv. V rozhodující chvíli útočníci, vládní koalice, strčili kolt zpátky do pouzdra. Asi si myslí, že jim to neublíží tak, jako kdyby to dořízli.“ – konstatuje Vlastimil Tlustý. 

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

andrej-babiscssdvlastimil-tlustyanoceska-televizect

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.