×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

„Tvrdík není žádný tvrďák. Hamáčkovi se zalíbil nouzový stav kvůli roli lídra v červeném svetru. A ricin? Další vtip Pavla Novotného. Vyfoukli to senátoru Fischerovi, kterého chtějí ‚zabít’ Číňani.“ – říká Petr Holec.

„Tvrdík není žádný tvrďák. Hamáčkovi se zalíbil nouzový stav kvůli roli lídra v červeném svetru. A ricin? Další vtip Pavla Novotného. Vyfoukli to senátoru Fischerovi, kterého chtějí ‚zabít’ Číňani.“ – říká Petr Holec.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

Velké televizní schizma: Jak moc je česká CNN jenom líbivým faceliftem „Primy z Palmovky“?

„Já jsem nebyl přilepen na obrazovce, ale přilepil jsem se na ten pořad, kde byl Tvrdík. Jaroslav Tvrdík není žádný tvrďák. Když rezignoval jako ministr, asi dvakrát se u toho rozbrečel. Ale to, co tam předvedla ta exredaktorka České televize Dobiášová… Ona tam zanesla tu tradici ČT, kdy opakujete pořád dokola nesmysly. To si tam hosta nemusíte pozvat, protože ho nepotřebujete. Nenecháte ho v podstatě promluvit. A když i Jarda Tvrdík ji takto utřel, to je co říct.“ – konstatuje Petr Holec.

Vojtěch: Roušky budou i po skončení nouzového stavu

„Vždy když vidím politiky v rouškách, dostávám strach. To vám asociuje, že je opravdu nějaká krize. Ale všimli jste si, že když Roman Šmucler prohlásil, že už by to šlo bez roušek, tak Jan Hamáček musel hned na Twitter – musel říct: ‚Ne, roušky tady budou – já nevím – do Vánoc?‘ A já už se bojím, že se mu zalíbil nouzový stav proto, že z něj udělal kvůli tomu červenému svetru lídra.“ – dodává Petr Holec.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Agent „s ricinem“ je stále v Praze. BIS podala kvůli úniku trestní oznámení

„To je bomba, co? Víte, co si myslím? Že je to celé další vtip Pavla Novotného, řeporyjského starosty. Že on to vymyslel, vzal do toho ještě toho Koláře s Hřibem, pak zavolal do Respektu a celé to bylo venku. A podívejte se, jaký je z toho únik! Protože představa, že jede někdo s ricinem vraždit do Prahy Hřiba, Novotného, Koláře, to si myslím, je i na Putinův režim trochu moc. To jsou chytřejší.“ – konstatuje Petr Holec. „Mně je líto senátora Pavla Fischera. On celou dobu kolem sebe trousí, že ho chtějí zabít Číňani, podává trestní oznámení, a ani mu nedají ochranu. A teď mu to Pavel Novotný a další dva vyfouknou…“

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

ricinagent-s-ricinempavel-novotnyhribkolarbisrespektcnnprima-cnn-newsjaroslav-tvrdikrouskyadam-vojtechpetr-holec

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.