×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

To nejlepší z Podtrženo, sečteno: „Konec fake news pořadu na ČT. Vybíráme jméno dcery Karoliny Stonjekové. Neziskovky lžou o věku uprchlíků a peskující Novotný.“

To nejlepší z Podtrženo, sečteno: „Konec fake news pořadu na ČT. Vybíráme jméno dcery Karoliny Stonjekové. Neziskovky lžou o věku uprchlíků a peskující Novotný.“

Podívejte se na to nejlepší z pořadu Podtrženo, sečteno v letošním roce, kdy klíčové události komentují Ondřej Hejma, Petra Holec, Karolina Stonjeková a Vlastimil Tlustý. V tomtom speciálním dílu uvidíte mimo jiné reakce na níže uvedené zprávy a mnohé další:

ČT v tichosti zrušila propagandistický pořad o EU i taškařici o fake news. A dobře udělala

„Když jsem to viděl, tak jsem si říkal, to snad není možné... Jestli je to politická satira… To byl výsměch. A Česká televize vždycky, když vymyslí nějaký příšerný pořad, tak tam skončí Aleš Háma a Halina Pawlovská. To už je tradice. Je to dobrá zpráva, že to skončilo.“ – míní Petr Holec.

O vás nepsala půl roku ani regionální příloha Rudého práva, vynadal Novotný delegátům ODS

„To byl sjezd. To byl sjezd na lyžích... Já jsem si dal kousek. Byla to tedy strašná nuda. Mě nejvíc zaujala vize Alexandra Vondry, který přednesl myšlenku, že bychom si my Češi měli vybrat svého národního ptáka. Pak jsem zachytil, že už má favorita, a to ledňáčka říčního. Co se týká protekčního spratka, prvně ho pustili do živé televize za řečnický stolek s projevem, ale když se té straně nedaří, tak je strašně jednoduché tam přijít a říct: ‚Vy jste nuly.‘“ – konstatuje Ondřej Hejma.

Facebook smazal desítky podvodných účtů a skupin. Stopy podle něj vedly k ruským tajným službám

„Já nevím, jestli k ruským tajným službám, ale jak jsem uviděl logo Facebooku, tak jsem se lekl. Víte, co by mi udělalo největší radost. Kdybych se probudil a zjistil, že Facebook smazal Facebook, protože je to zlo. Mark Zuckerberg složil největší monstrum, které odšpuntovalo ty nejhorší pudy v nás – narcisismus, vulgaritu.“ – domnívá se Petr Holec.

Českým soudem zněly dárí a paštunština, uprchlíci žalují určování věku

„Tohle je krásný příklad toho, jak neziskovky sice berou peníze od státu, ale v zásadě za tyto naše peníze pracují proti nám a pracují proti státu. Organizace na pomoc uprchlíkům podala žalobu proti postupu policie v kauze domněle nezletilých migrantů, u kterých zkoumání kostí, což je celkem exaktní metoda, určilo, že jim není patnáct nebo sedmnáct, jak tvrdili, ale že je jim nejméně o deset let více.“ – vysvětluje Karolina Stonjeková.

►Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Manažeři ČT: Rozporcovali si 50 milionů na odměnách!

„Oni jsou v podstatě veřejnoprávní instituce, hrazená z našich soukromých peněz, ale to je naše zákonná povinnost. Takže když to nebudete platit, skončíte v exekuci. A oni odmítají sdělit, kdo ty odměny dostal. Pořád honí politiky za transparentnost, a když po nich chce kdokoli jedinou informaci, týkající se peněz, tak najednou na tu svoji veřejnoprávní službu zapomenou.“ – uzavírá Petr Holec.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře naleznete v celém díle speciálu Podtrženo, sečteno!

ondrej-hejmapetr-holeckarolina-stonjekovavlastimil-tlustypodtrzeno,-sectenoxaverctnovotnypavel-novotnyfacebookodmeny-ct

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.