×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

„Teď jde o to, aby se italský vlk nažral a německá koza zůstala celá. Čerpací stanice obsadili mladí komunisté, co nikdy nepoznali nedostatek. Pro ČSSD je interní průzkum katastrofa.“ – říká Karolina Stonjeková.

„Teď jde o to, aby se italský vlk nažral a německá koza zůstala celá. Čerpací stanice obsadili mladí komunisté, co nikdy nepoznali nedostatek. Pro ČSSD je interní průzkum katastrofa.“ – říká Karolina Stonjeková.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byla komentátorka Karolina Stonjeková.

Aktivisté obsadili v Praze čerpací stanice. Chtějí konec ropy

„Shodou okolností jsem několik posledních dní intenzívně diskutovala na Facebooku s jedním známým. Přeli jsme se, jací komunisté jsou ti nebezpečnější. Můj známý pořád vidí obrovské nebezpečí v těch starých sdružených pod KSČM – pod panem Filipem. A já jsem se mu snažila vysvětlit, že tito pětiprocentní komunisté už dneska žádné nebezpečí nepředstavují, protože tu máme jiné komunisty – ty mladé, které nikdo za komunisty až tak dalece neoznačuje. Nikdo v nich nevidí riziko. A vida! Oni nám chlapci vylezli na čerpací stanice. Jde o kratochvíli mladých levičáků, kteří nikdy nepoznali žádný nedostatek.“ – míní Karolina Stonjeková s tím, že jde o kratochvíli mladých levičáků, kteří nikdy nepoznali žádný nedostatek, zatímco společnost Shell je na střeše čerpací stanice ponechala a udělala si na tom PR.

‚Musíme jednat evropsky.‘ Německo a Francie plánují vytvořit záchranný fond s 500 miliardami eur

„Na mě je ten titulek moc složitý. Abych ho zjednodušila, tak v podstatě jde v celé věci o to, aby se italský vlk nažral a německá koza zůstala celá. Jih Evropy, který je hodně postižený koronavirovou krizí – tedy především Itálie a Španělsko, ale do značné míry i Francie, tak to jsou státy, které volají po tom, aby jim bylo nějak pomoženo. V Itálii je nyní podle průzkumů nějakých 49 procent lidí, kteří požadují vystoupení z EU, protože mají pocit, že jim nepomohla. Ale německý daňový poplatník není úplně nadšený. Proto jsem o tom přísloví mluvila. Má vniknout fond na obnovu s tím, že bude prodávat na kapitálových trzích své dluhopisy.“ – dodává Karolina Stonjeková s tím, že je to tak hezky eurounijně zaobaleno.

►Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Průzkum ČSSD: prošla by jen ve třech krajích

„Spousta tradičních věcí má poslední dobou tendenci vzít za své. Není vyloučeno, že ČSSD může být jednou z nich, i když koronavirová krize této straně a panu Hamáčkovi hodně pomohla. Utekli hrobníkovi z lopaty. Nicméně teď si nechali udělat průzkum před krajskými volbami a vtipné na tom je, jak často mají tendenci unikat vnitrostranické průzkumy do médií, když nejsou pro strany lichotivé. Někdo z ČSSD tuto informaci vynesl. Ten průzkum je pro ně pohroma.“ – uzavírá Karolina Stonjeková.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno! 

aktivisteshellcerpaci-stanicekomunistenemeckozachranny-fondkoronaviruseucssdpruzkumkoronavirova-krizepreferencevolebni-preference

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.