×

Další video: Maková panenka z Bruselu! Hrobník z Německa! Lex Feri!

Countdown
Zrušit
×

„Slova o záchraně Evropy před Putinem jsou odpoutáním pozornosti od ekonomického úpadku. Fialova vláda žene ČR do izolace a strašné ekonomické krize.“ – Vlastimil Tlustý

Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Vlastimil Tlustý. Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní?

Většina Rusů chce konec války, teď ale jen tiše sedí a mlčí, míní expremiér Kasjanov

„V titulku bych změnil dvě slova: většina normálních lidí, nejenom Rusů, jelikož absolutně všude na světě se lidé těší na konec války a chtějí konec války. A tady v tomto případě bych ještě doplnil slovo vítězné války; málokdo se těší na něco, co prohraje. Pak je to všechno úplně jasné, srozumitelné, nic překvapivého.“ – říká Vlastimil Tlustý.

Nepřipomíná to moc Putina? Macron vzbudil rozruch fotkami z posilovny

„To je voda na mlýn. To je ono – odpoutat pozornost. Francie má spoustu jiných problémů, stejně jako my a celá západní Evropa; ten základní problém je ekonomický úpadek. Čili zhoršuje se životní úroveň, tak potřebují odpoutat pozornost. Stejně jako že zachraňují Evropu před Putinem. Spoustu lidí tomu věří, já ne. Nyní je to intenzivní proto, že se blíží evropské volby.“ – upozorňuje Vlastimil Tlustý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Dost bylo fízlování,“ opřel se Fiala do Babiše. Expremiér mu navrhoval léčení

„Ne, vůbec jsem to nesledoval, jelikož to všechno je zase a jenom odváděním pozornosti. Když se nechceme bavit o tom, že Česká republika se špatně vyvíjí, že nejhůře zvládla ekonomickou krizi – zkrátka a dobře vláda nedokázala fakticky opravdu nic –, tak co mají ti chudáci dělat jiného než ukazovat prstem na někoho? Odpoutávat pozornost, bavit se o blbostech.“ – komentuje Vlastimil Tlustý.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

ruskorusovekonec-valkyjaderna-valkavitezna-valkamacronposilovnaekonomicky-upadekpetr-fialafizlovaniandrej-babisficovladalipavskyukrajinamoskvaekonomikaglobalni-ekonomikaprorusky-svabaktualni-udalostinovinkyaktualni-zpravyxtvpodtrzeno-sectenovlastimil-tlustyalexandra-mynarova
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.