×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

„Šlachta by měl vzít kytici a jít odprosit k Nečasům. Senátor Fischer je komický a paranoidní. Kauza Šablatůra nám vydrží na příští rok…“ – říká Ondřej Hejma.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Ondřej Hejma.

Marek Stoniš: Aktivista Čižinský zakládá hnutí statečných. Jeho přání stát se premiérem je ale spíše drzost

„Já pana Čižinského moc neznám. Vím, že jsou dva a že jsou odněkud z Holešovic. A tam zaznamenali velký úspěch, protože tam jsou ti hipsteři, co žijí na zahrádkách a předzahrádkách. A mají malé děti a cyklostezky. Takže on jim to tam udělal hezký. Teď se dostává do velké politiky a já ho viděl prvně na poslední demonstraci ‚chvilkařů‘. Pochopil, což je evidentní, že ti ‚chvilkaři‘, to je především fabrika na prachy. Až někdo jednou zmapuje příspěvky, co ‚chvilkaři‘ dostali od lidí, to se budeme všichni divit. A přitom je to dobrovolně. Hnutí statečných jsou ‚chvilkaři‘, akorát se to jmenuje jinak.Takže lidi se budou dávat dohromady, nic se nezařídí, nic se neudělá, ale budou peníze.“ – konstatuje Ondřej Hejma.

Babiš může být znovu osvobozen, třeba to za něj odskáčou úředníci, tuší senátor Wagenknecht

„Ano, senátor Wagenknecht. Ten, který je bývalým náměstkem Babiše na financích. Ten, který ho napráskal do Bruselu, podal oznámení, je architektem žaloby, mstí se Babišovi, kde může, což je všechno pochopitelné. On musí být nesnesitelný, ten Babiš. To si dovedu představit… Být jeho náměstek… On, senátor,  je největší odborník. Toho bych nebral na lehkou váhu. A to, že říká, že to odskáčou úředníci, no, já bych se těch podnikatelů trochu zastal.“ – doplňuje Ondřej Hejma a vysvětluje, proč a co je podstatou kauzy Čapí hnízdo.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Nejvyšší správní soud vyhověl stížnosti Jany Nečasové. Týkala se vyměření darovací daně za luxusní doplňky

„No, to je skutečně komické. Nicméně ten případ komický není. Já stále čekám, že nám někdo vysvětlí, co se tehdy stalo. Myslím, že ten Šlachta – nelekejte se, je v civilu, nezadaný a má našetřeno –, tak on by měl, jestli je gentleman, z těch našetřených peněz dát stranou nějakou zlatku a koupit pugét. A jít k Nečasům. Třeba na Štědrý den. A říct: ‚Já za to nemůžu, já jsem taky malý pán, nastrkali mě do toho, ale vím, že budu už do smrti ten, který vám zničil život. Tak tady máte pugét a promiňte.’ To bych udělal já na místě Roberta Šlachty.“ – zmiňuje Ondřej Hejma.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

petr-necasjana-necasovarobert-slachtawagenknechtcizinskyondrej-hejma

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.