×

Další video: Moc peněz #14 – Ideální čas k nákupu zlata

Countdown
Zrušit
×

„Signatář anticharty Jan Hrušínský kádruje lidi, že jsou komouši, a chce jen peníze. Je nemocný. Dominátore, prosím, prezidentskou kandidaturu neodkládej! Zvedni to teď.“ – vzkazuje Petr Holec.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

„Likvidace Divadla Na Jezerce! Likvidace všech nepohodlných. Dnes premiér Bureš a kluk, který zastává funkci ministra zdravotnictví, ohlásili kvůli třiceti nemocným lidem s příznaky lehké chřipky zákaz divadelních představení. I v tak malých divadlech, jako je Divadlo Na Jezerce, kde je používána dezinfekce a dodržovány jsou všechny hygienické zásady…,“ napsal na svém Facebooku Hrušínský.

„Já doufám, že je to nějaké představení. To je pozvánka do divadla. Anebo nějaká reality show. Signatář anticharty kádruje lidi kolem sebe, že jsou StBáci a komouši, a pak z toho vyleze to, že chce vlastně peníze.“ – říká Petr Holec s tím, že je podle něj Jan Hrušínský nemocný člověk.

Manažeři ČT: Rozporcovali si 50 milionů na odměnách!

„Oni jsou v podstatě veřejnoprávní instituce, hrazená z našich soukromých peněz, ale to je naše zákonná povinnost. Takže když to nebudete platit, skončíte v exekuci. A oni odmítají sdělit, kdo ty odměny dostal. Pořád honí politiky za transparentnost, a když po nich chce kdokoli jedinou informaci, týkající se peněz, tak najednou na tu svoji veřejnoprávní službu zapomenou.“ – konstatuje Petr Holec.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

V roce 2028 to zkusím! „Dominátor“ Hašek chce být vaším prezidentem

„Já ho chci tady veřejně poprosit: Dominiku, neodkládej to, zvedni to teď! Tahle země tě potřebuje stejně jako v Naganu.“ – dodává Petr Holec.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

petr-holecjan-hrusinskykoronavirusctdominik-hasekdominator
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.