×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×

„Sestřelení ukrajinského letadla ukázalo rozložení sil. Chvilkař Minář dělá kampaň za opozici, pak jí nechá hlasy. To vstoupí do historie politologie.“ – konstatuje Petr Holec.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

Ukrajinský boeing zasáhli Íránci, potvrdil kanadský premiér. Podle Teheránu je to psychologická válka

„Nevím, jestli je to psychologická válka. Samozřejmě pro ty lidi je to tragédie. Ale víte, co je na tom zajímavé. To je ten generál Sulejmání. On se vytahoval, že ho Američané nikdy nedostanou, a pak ho dostanou jedním dronem. Íránci chtějí pomalu vyhlásit válku Americe, místo toho sestřelí ukrajinské letadlo. To vám asi řekne vše o rozložení sil.“ – míní Petr Holec.

ČT v tichosti zrušila propagandistický pořad o EU i taškařici o fake news. A dobře udělala

„Když jsem to viděl, tak jsem si říkal, to snad není možné... Jestli je to politická satira… To byl výsměch. A Česká televize vždycky, když vymyslí nějaký příšerný pořad, tak tam skončí Aleš Háma a Halina Pawlovská. To už je tradice. Je to dobrá zpráva, že to skončilo.“ – doplňuje Petr Holec.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Minářovi chvilkaři jedou do krajů. Budou to poslední chvilky přátelství s opozicí?

„Oni nejenomže už dělají paralelní politiku nad politikou, ale teď dělají ještě paralelní kampaň. Tady vzniká něco nového, co jsme ještě nezažili. Takže oni pojedou předvolební kampaň za opozici, které se pořád nedaří porazit Andreje Babiše, ale pak jí nechají hlasy. To vstoupí do historie politologie.“ – uzavírá Petr Holec.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

petr-holeciransulejmanictvalkamikulas-minarandrej-babis

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.